Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Jak udostępnić (skrzynie,dozownik,piec)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! mam problem taki jak w temacie

 

mam uruchomiony serwer bukkit 1.2.4 gram z dzieciakami w domu w lan-ie dla każdego jest ustawiony ( cuboid )

wszystko jest niby ok. ale za groma niewiem jak zrobić by na mojej działce mogli kożystać właśnie z piecyka,skrzyń lub dozownika.

Zainstalowane pluginy to:Essentials,EssentialsChat,EssentialsProtect,EssentialsSpawn,LWC,WorldEdit,WorldGuard.

Opublikowano

Piszesz /cremove i klikasz na piecyk skrzynkę lub dozownik ;)

 

owszem ate to działa tylko poza moim cubidem lecz na nim wyświetla mi komunikat "you don't have permission to open that in this area"

Opublikowano

Musisz dodac Do cuba :-)

 

Lub /cmodify Nick i klikasz

Biedne Zwięrzeta Czekają na twoją Pomoc Pomoz im Nie Bądz Nie dobry

Prosze to tylko 1%

d424a80f76e16bf552a09fae02fee808_126267.gif

Opublikowano

Wpisujesz w czacie komendę: /cmodify Nick Gracza.

Jak już wpisałeś to kliknij lewy przycisk myszy na skrzynie/piec.

Gotowe.

======== Thank you. Zbieram [+] i [-] =======

 

 

 

Wakacje z MPC Forum :-)

 

Poradniki MPC Forum:

CS - Odzyskiwanie konta Steam:

http://www.mpcforum.pl/topic/649841-tutsteam-odzyskiwanie-konta/

Minecraft - Inne wymiary:

http://www.mpcforum.pl/topic/611802-minecraft-osiedlenie-sie-w-innym-wymiarze/

Opublikowano

próbowałem wszystkiego, na samym początku nie miałem dodatku LWC tylko Essentials,WorldEdit,WorldGuard. i było to samo

np. dodałem kogoś do swojego cubida to mógł robić wszystko rozwalać,budować używać stołu do craftingu natomiast (skrzynie,dozownik,piec) za groma nie dało sie użyć

Opublikowano

/rg flag nazwacuba chest-accesss allow to działa tylko na skrzynki

a...

/rg flag nazwacuba use allow działą na piece/skrzynki/dozowniki itd. na wszystko co jest na cubie :D

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

a jak odblokowac zeby skrzynie na cubach byly dostepne dla kazdego gracza na servie, prosil bym o ustawienie w cfg gdzie mozna to zmieniac

28co9z8.png

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
Opublikowano

Podajcie taką komende bez LWC , ja nie mam LWC i chce aby gracze mogli na spawnie korzystac z piecyków ! HELP DAJE + !

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

probowales:

allow - pozwala

deny - nie pozwala

jak napisałeś ?

 

tez mam ten problem ani use nie dziala ani chest-acces

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...